STAČÍ VÁŠ HLAS

POMOC JE TAK SNADNÁ!

PARTICIPATIVNÍ ROZPOČET

DEJTE DOBROSLAVĚ HLAS!

Město Brno zařadilo obnovu kaple mezi galerii občanských projektů, které se uchází o 1,4 milionu z participativního rozpočtu. Po celý listopad tak můžete věnovat dva hlasy obnově kaple svaté Dobroslavy.

HLASUJTE ZDE

 

VEŘEJNÁ SBÍRKA

Připravujeme veřejnou sbírku. Až bude vše schválené, budete to vědět.


Kdo mi už pomáhá?


Šárka Korkešová, místostarostka Brno-Černovice

"Kaple se nachází na místě bývalého hřbitova, o kterém dnes ví snad jen sami zahrádkáři. Přitom by toto místo mohlo být zajímavým odkazem na historii, kterou se nám v Černovicích daří jen velmi složitě udržovat a obnovovat. V lokalitě vidím také velký potenciál pro klidné vycházky do přírody a malebné zahrádkářské kolonie. V tom případě bychom samozřejmě ale nemohli zůstat "pouze" u obnovy kaple, ale také v úpravě okolí, doplnění laviček a košů a zajištění bezpečnosti v podobě osvětlení a kamery ."

Jiří Dušek, senátor a ředitel Hvězdárny a planetária Brno

"Projektu na obnovu kaple ve Starých Černovicích fandím a budu jej podporovat. Jakýkoli oduševnělý kus historie tato městská část potřebuje. A pokud by se tak podařilo díky občanské aktivitě zachránit něco, co již naši předci postavili, mělo by to dvojí smysl."

Městská část Brno-Černovice ve spolupráci se senátorem Parlamentu ČR Jiřím Duškem
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky